Informacje22 lipca 2017, 17:00,

Michał Sobierajski Quartet - koncert letni Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 lipca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert letni do Konstancina, podczas którego wystąpi Michał Sobierajski Quartet. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Konstancina.

MICHAŁ SOBIERAJSKI QUARTET - KONCERT LETNI KONSTANCIN-JEZIORNA

Michał Sobierajski jest finalistą II edycji programu The Voice of Poland. Jego debiutancki album „Przed snem” został wydany w 2015 roku. Znalazły się tam utwory łączące w sobie elektroniczny soul oraz R&B. Zespół tworzy czwórka przyjaciół i studentów Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach i Wrocławiu, których połączyła wspólna pasja. W ich autorskiej twórczości można usłyszeć wpływy akustycznego soulu, R&B, jazzu, a także muzyki popularnej.

MICHAŁ SOBIERAJSKI QUARTET - KONCERT LETNI KONSTANCIN-JEZIORNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2017, 09:00,

Beata Rajewska - wystawa malarstwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 23 lipca 2017 roku zapraszamy na wystawę malarstwa Beaty Rajewskiej. Miejsce: Communio Graphis, Pijarska 40, Góra Kalwaria. Wystawa czynna od 23 lipca do 20 sierpnia.

BEATA RAJEWSKA - WYSTAWA MALARSTWA

Beata Rajewska - urodzona w 1961 r. w Warszawie. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem Grupy Piaseczno. Od wielu lat artystycznie związana jest z Leokadią Nastały. Od trzech lat uczestniczy w kole plastycznym Ośrodka Kultury w Piasecznie pod kierunkiem Henryki Masłowskiej. „Do zainteresowania sztuką skłonił mnie zachwyt nad światem, chęć zatrzymania, zanotowania nastroju, emocji, utrwalenia kolorów i światła. Bawi mnie eksperymentowanie kolorystyczne, poznawanie i łączenie technik. Tworzenie jest dla mnie indywidualnym, intymnym przeżywaniem i wyrażaniem siebie”. Beata Rajewska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie