Informacje16 marca 2014, 00:00,

OZDOBA WIELKANOCNA konkurs wielkanocny

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie oraz Biblioteka Publiczna Filia Piaseczno-Osiedle Oddział dla dzieci i młodzieży zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 3-13 lat do udziału w konkursie na OZDOBĘ WIELKANOCNĄ. Praca konkursowa polega na wykonaniu dowolną techniką ozdoby wielkanocnej. Termin nadsyłania prac mija 9 kwietnia 2014 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 kwietnia 2014 roku o godzinie 15.00 w filii Piaseczno-Osiedle, ul. Szkolna 9. Szczegóły konkursu są na poniższym plakacie:

OZDOBA WIELKANOCNA

Informacje17 marca 2014, 00:00,

ETIOPIA - Klub Podróżnika w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika: ETIOPIA / Małgorzata Fibur. Spotkanie odbędzie się 18 marca 2014 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas spotkania, będzie można poznać bogaty zbiór wspomnień i zdjęć z podróży po Etiopii. O podróży będzie opowiadała Małgorzata Fibur. Spotkanie poprowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny. Zapraszam do Klubu Podróżnika.

ETIOPIA - Klub Podróżnika w Piasecznie

Jak się nazywa jedno z najstarszych państw na świecie? kim była Lucy? gdzie jest ukryta Arka Przymierza? gdzie anioły pomagały budować kościoły? skąd pochodzi kawa? gdzie jesteś młodszy o 7 lat? gdzie mieszka jedno z najbardziej oryginalnych plemion afrykańskich? Na te, i jeszcze kilka innych pytań jest jedna odpowiedź - ETIOPIA! Na pokaz slajdów i opowieść z tego kraju zaprasza Małgorzata Fibur.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno