Informacje29 sierpnia 2015, 16:00,

Otwarcie ścieżki edukacyjno - historyczno - przyrodniczej oraz piknik w Czersku

29 sierpnia 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy na otwarcie ścieżki edukacyjno – historyczno – przyrodniczej oraz piknik w Czersku. Miejsce spotkania: Jezioro Czerskie w miejscowości Czersk. Po części oficjalnej organizatorzy zapraszają na piknikowanie i konkursy dla dzieci.

Otwarcie ścieżki edukacyjno - historyczno - przyrodniczej oraz piknik w Czersku

Program:
16.15 przemówienie Burmistrza i przedstawicieli przybyłych gości
16.40 przecięcie wstęgi i spacer ścieżką
17.00-20.00 piknik z konkursami dla najmłodszych i dorosłych.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11383
Informacje29 sierpnia 2015, 16:00,

Występy zespołów folklorystycznych z Estonii, Słowacji i Polski

29 sierpnia 2015 roku o godz. 16.00 odbędą się występy zespołów folklorystycznych z Estonii, Słowacji i Polski. Wystąpią zespoły: Lustiline z Estonii, Maticiarki ze Słowacki oraz Kuźnia Artystyczna z Polski. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny.

Występy zespołów folklorystycznych z Estonii, Słowacji i Polski

Zespół Kuźnia Artystyczna działa przy Centrum Kultury Wilanów, a jego choreografem i kierowniczką artystyczną jest Agnieszka Nagnajewicz. Zespół prezentował polskie tańca w wielu krajach: na Ukrainie, Słowacji, na Węgrzech oraz w Czechach, Niemczech, Bułgarii i Francji. Dla konstancińskiej publiczności zatańczy kujawiaka z oberkiem w strojach wilanowskich, tańce górali piwniczańskich oraz mazura w strojach szlacheckich.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15