Informacje26 stycznia 2017, 10:00,

Ośrodek Wisła do dzierżawy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ogłoszony został przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym na okres 18 lat.

OŚRODEK WISŁA DO DZIERŻAWY

Oferta obejmuje teren ośrodka przy ul. Wczasowej w Zalesiu Górnym o łącznej powierzchni 48,4735 hektara, w odległości 13 km. od Warszawy. Nieruchomość położona jest w urokliwej okolicy, otoczonej lasami. Na jej terenie znajdują się: 2 stawy, basen kąpielowy oraz baza hotelowo-gastronomiczna. Miejsce to posiada ogromny potencjał, ale wymaga sporych inwestycji i spójnego pomysłu. Ośrodek Wisła mógłby stanowić jedną z atrakcji naszego powiatu, stać się miejscem wypoczynku zarówno dla mieszkańców, jak również gości z Warszawy i okolic.

OŚRODEK WISŁA DO DZIERŻAWY

Zgodnie z zapisami w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka w części przeznaczona jest pod teren usług turystyki, sportu i rekreacji, a pozostała część nieruchomości przeznaczona jest pod teren lasów oraz infrastruktury technicznej, w tym parkingu. Obecnie trwa procedura zmiany planu zagospodarowania prowadzona przez Gminę Piaseczno. Na tę chwilę możliwe jest odtworzenie istniejącej infrastruktury/budynków.

Cena wywoławcza czynszu rocznego wynosi: 250.000,00 zł + VAT. Mając na uwadze konieczność poczynienia inwestycji na terenie ośrodka, zastosowano preferencyjne warunki dzierżawy przez okres dwóch lat, będzie to 60% rocznego czynszu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OŚRODEK WISŁA DO DZIERŻAWY

Rozstrzygnięcie przetargu na dzierżawę nieruchomości odbędzie się 22 lutego 2017 r. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Piasecznie, sala 112 przy ul. Chyliczkowskiej 14. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium najpóźniej do dnia 15 lutego 2017r.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu oraz projekt umowy dzierżawy dostępne są w Starostwie Powiatowym w Piasecznie, przy ul. Chyliczkowskiej 14, pokój nr 118 oraz pod nr tel. (22) 756 61 44. Projekt umowy zamieszczony jest również na stronie internetowej: www.piaseczno.pl (w zakładce „nieruchomości Skarbu Państwa i powiatu – sprzedaż, dzierżawa”).

OŚRODEK WISŁA DO DZIERŻAWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 stycznia 2017, 14:00,

Klubowe Bajeczki w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 stycznia 2017 roku o godz. 14:00 zapraszamy na Klubowe Bajeczki do Józefosławia. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14. Bajki wyświetlane z kliszy i czytane przez rodziców. Wstęp wolny. Zapraszamy na Klubowe Bajeczki!

KLUBOWE BAJECZKI W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie