Informacje16 grudnia 2015, 20:11,

OSP Jazgarzew wyposażony w nowy wóz bojowy na podwoziu Scania

W czwartek 10 grudnia 2015 r. do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jazgarzewie dotarł nowy wóz bojowy na podwoziu Scania. Z budżetu Gminy Piaseczno zakupiony został na potrzeby ochotniczej straży w Jazgarzewie ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy Scania model P 370 o mocy silnika 272 kW, spełniający normy emisji Euro 6. Samochód ten posiada napęd 4x4, zbiornik na wodę o pojemności 5 tysięcy litrów, zbiornik środka pianotwórczego o pojemności 500 litrów oraz kompletne zabudowanie specjalne.

OSP JAZGARZEW WYPOSAŻONY W NOWY WÓZ BOJOWY NA PODWOZIU SCANIA

Nowy pojazd pożarniczy wejdzie do działań operacyjnych w miejsce wozu, który służył 21 lat i został przesunięty do jednostki w Grochowej, niebędącej w systemie KSRG. Tam zastąpi jeszcze starszy wóz do tej pory użytkowany przez OSP Grochowa. Pojazd pożarniczy kosztował 845 640,00 zł a jego zakup dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie niskooprocentowanej pożyczki z możliwością częściowego umorzenia.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OSP JAZGARZEW WYPOSAŻONY W NOWY WÓZ BOJOWY NA PODWOZIU SCANIA

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11423
Informacje19 grudnia 2015, 19:00,

Kiermasz Świąteczny w Tarczynie

Tarczyńska Grupa Plastyków, działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 19 grudnia 2015 roku o godz. 19.00. Celem Kiermaszu jest promocja lokalnych twórców. W czasie kiermaszu będzie można zakupić wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne, dekoracje z gliny, biżuterię i inne upominki świąteczne. Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny do Tarczyna.

Kiermasz Świąteczny w Tarczynie

Redakcja, 16 lipca 2019