Informacje11 września 2012, 00:00,

Osiemnaste urodziny Świeczowiska w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 14 września 2012 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszam na osiemnaste urodziny Świeczowiska.

TYTU£

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Centrum Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy herbacie i świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu pięcioosobowego zespołu. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „różowe okulary szukają nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. poezją śpiewaną, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko - magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty.


Podczas Świeczowisk na stałe występuje zespół PARASOL POETICA w składzie: Katarzyna Biernadska-Hernik, Edyta Kozińska, Paweł Górski, Arek Zewar, Marcin Adamski oraz zaproszeni goście.
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 września 2012, 00:00,

Heniek Małolepszy zagra koncert w Barze Mykwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bar Mykwa w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert z jajem, humorem, polotem i z lekkim przymrużeniem oka, podczas którego zagra Heniek Małolepszy. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 14 września 2012 roku o godz. 20.30 Wstęp wolny. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam na folklor miejski na żywo w Piasecznie.

HENIEK MA£OLEPSZY

Heniek Małolepszy to okaz wyjątkowy, niepodrabiany, nielukrowany, często szczery aż do bólu, raczej prosty w swym wyrazie, ale prostota ta urzeka. Heniek Małolepszy zagra szlagiery muzyki niedawnej, znaczy się z połowy XX w. - repertuar szemrany, jak i rewiowy, znany i lubiany.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie