Informacje12 września 2012, 00:00,

Heniek Małolepszy zagra koncert w Barze Mykwa

Bar Mykwa w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert z jajem, humorem, polotem i z lekkim przymrużeniem oka, podczas którego zagra Heniek Małolepszy. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 14 września 2012 roku o godz. 20.30 Wstęp wolny. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam na folklor miejski na żywo w Piasecznie.

HENIEK MA£OLEPSZY

Heniek Małolepszy to okaz wyjątkowy, niepodrabiany, nielukrowany, często szczery aż do bólu, raczej prosty w swym wyrazie, ale prostota ta urzeka. Heniek Małolepszy zagra szlagiery muzyki niedawnej, znaczy się z połowy XX w. - repertuar szemrany, jak i rewiowy, znany i lubiany.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 września 2012, 00:00,

Skierowaniu na trasy objazdowe linii 724, 727 i L-2

W związku z imprezą charytatywną DLA PATRYCJI, która jest organizowana na Rynku (Placu Piłsudskiego) w Piasecznie, 8 września 2012 roku od godz. 8.00 do godz. 22.30 z ruchu kołowego zostanie wyłączona ul. Kościuszki, natomiast linie autobusowe 724, 727 i L-2, zostaną skierowane na trasy objazdowe:

ZTM Warszawa

724 w kierunku DOM KULTURY: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza Kościuszki – DOM KULTURY.
727 w kierunku CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D., G£OSKÓW-SZKO£A: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.
L-2 w kierunku 22 LIPCA: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.

Zostanie zawieszone funkcjonowanie przystanków:
- URZ¡D MIASTA 01,
- KOLEJKA PIASECZYńSKA 01.

Na trasie objazdowej będzie obowiązywał przystanek:
- WOJSKA POLSKIEGO 03 jako przystanek stały dla linii 724 i 727 oraz jako przystanek warunkowy dla linii L-2.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy ZTM Warszawa