Informacje15 lipca 2017, 08:00,

Odjazdowy Bibliotekarz w Piasecznie - III Piaseczyński Rajd Rowerowy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na trzeci rajd rowerowy z cyklu Odjazdowy Bibliotekarz, który odbędzie się 15 lipca 2017 roku (sobota) o godzinie 10:00. W tym roku wspólnie z uczestnikami rajdu odwiedzimy naszą filię w Zalesiu Górnym. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ W PIASECZNIE - III PIASECZYŃSKI RAJD ROWEROWY

Trasa: 15 km. Start: parking przed Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno - ul. Tadeusza Kościuszki 49. Meta: Filia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno w Zalesiu Górnym - ul. Białej Brzozy 3.

Zapisy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz:
* osobiście w siedzibie organizatora przy ul. Tadeusza Kościuszki 49
* telefonicznie (022) 756 73 58
* e-mail – wypozyczalnia@biblioteka-piaseczno.pl

Informacje14 lipca 2017, 19:00,

Wiek Adeline - Kino plenerowe w Piasecznie

14 lipca 2017 roku o godz. 21.00 na parkingu miejskim przy ulicy Sierakowskiego  rozpocznie się drugi z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu „Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017”.  Tego dnia będzie można zobaczyć film pt: “Wiek Adeline” w reż. Lee Tolanda Kriegera.

WIEK ADELINE - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Historia urodzonej na początku XX wieku młodej kobiety, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Gdy poznaje mężczyznę, zaczyna rozważać wyjawienie sekretu swojej nieśmiertelności.
Wstęp wolny. Zapraszamy.