Informacje18 czerwca 2016, 11:00,

Odjazdowy Bibliotekarz w Piasecznie - II Piaseczyński Rajd Rowerowy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na drugi Piaseczyński Rajd Rowerowy z cyklu Odjazdowy Bibliotekarz. Start 18 czerwca 2016 r. o godzinie 11:00. W tym roku miłośnicy książek i rowerów odwiedzą naszą Filię w Chojnowie, gdzie czeka na nich moc atrakcji. Zapisy pod numerem tel. 22 756 73 58 lub w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49.

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ W PIASECZNIE - II PIASECZYŃSKI RAJD ROWEROWY

Regulamin II-go rajdu rowerowego bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich miłośników książki, bibliotek i rowerów Odjazdowy Bibliotekarz w Piasecznie (pdf)

Informacje16 czerwca 2016, 19:00,

Teatr STUU spektakl ONY w Piasecznie

16 czerwca 2016 roku o godz. 19.00 będzie można obejrzeć spektakl Teatru STUU pn.: ONY. Scenariusz: Marta Guśniowska, adaptacja i reżyseria – Ewa Kłujszo. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy!

Teatr STUU spektakl ONY w Piasecznie