Informacje8 kwietnia 2018, 08:00,

Oddaj krew w Zalesiu Górnym 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Marzysz o byciu czyimś bohaterem? Uratowaniem komuś życia? Już niedługo będzie ku temu okazja! 8 kwietnia 2018 roku (niedziela) w godzinach 10.00-14.00 przy kościele św. Huberta w Zalesiu Górnym stanie krwiobus, który będzie przyjmował krwiodawców.

ODDAJ KREW W ZALESIU GÓRNYM

Jeśli jesteś pełnoletni, ważysz więcej niż 50 kg oraz cieszysz się dobrym zdrowiem, to serdecznie zapraszamy! (osoba między 17 a 18 rokiem życia może oddać krew za pisemną zgodą obojga rodziców, lub gdy z nimi zgłosi się do miejsca krwiodawstwa). Nie jesteś pewny, czy możesz oddać krew? Do kwietnia będziemy wrzucać tu najważniejsze informacje o krwiodawstwie, a także warunki jakie trzeba spełnić. Jeśli to nie rozwieje Twoich wątpliwości, przyjdź 8 kwietnia i zgłoś się do krwiobusa, a lekarz na pewno udzieli Ci wszystkich informacji.

PAMIĘTAJ! Krwi nie da się wyprodukować w laboratorium! Jedynym jej źródłem jest ludzki organizm. Dlatego tak szalenie ważne jest honorowe krwiodawstwo. Oddając krew, darujesz komuś życie! Weź ze sobą znajomych, rodzinę i wspólnie dajcie część siebie, aby ktoś inny mógł przeżyć! Bo ratowanie życia mamy we krwi! Nie masz skończonych 18 lat lub wiesz że nie możesz oddawać krwi? Włącz się w akcję przez zaproszenie znajomych i udostępnienie!

Wolontariat "Zostaw ślad" - Parafia w Zalesiu Górnym
https://www.facebook.com/events/1572194432887633/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 maja 2018, 10:00,

Food Truck Festiwal Piaseczno - Rewia Smaków w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 4 - 6 maja 2018 roku odbędzie się Rewia Smaków tj.: Food Truck Festiwal w Piasecznie, z udziałem 20 food trucków. Miejsce: Skwer Kisiela. Podczas wydarzenia, będzie można zapoznać się z ofertą food trucków oferujących: kanapki pastrami, hiszpańskie churosy, kuchnię tex-mex, kuchnię żydowską, kuchnię japońską, słodkości na azocie, burgery z wołowiną czy też z szarpaną wieprzowiną gotowaną 8 godzin w niskiej temperaturze i wiele wiele innych. 

FOOD TRUCK FESTIWAL PIASECZNO - REWIA SMAKÓW W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Wydarzenie powiązane jest z otwarciem wyremontowanego Skweru im. Stefana Kisielewskiego, podczas którego nastąpi uruchomienie fontanny. Organizatorzy chcą dla mieszkańców dodatkowo zorganizować: strefę chillout, strefę dla dzieci, składającą się z dmuchanych zamków oraz strefę muzyczną z miejscem gry dla dj’a. Zbierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i daj się ponieść kulinarnym (i nie tylko!) emocjom! Po raz pierwszy w Piasecznie, po raz pierwszy taka impreza. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na street foodową "wyżerkę" i nie tylko!

FOOD TRUCK FESTIWAL PIASECZNO - REWIA SMAKÓW W PIASECZNIE

FOOD TRUCK FESTIWAL PIASECZNO - REWIA SMAKÓW W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie