Informacje2 lipca 2017, 06:00,

Od 2 lipca wraca komunikacja na ul. Bielawską w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zaplanowany na 30 czerwca 2017 roku termin zakończenia prac remontowych przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, uległ przesunięciu o jeden dzień. Jeszcze w sobotę 1 lipca musimy skorzystać z objazdów, a od niedzieli ul. Bielawska na całym odcinku będzie przejezdna.

OD 2 LIPCA WRACA KOMUNIKACJA NA UL. BIELAWSKĄ

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, do 1 lipca (sobota) do końca kursowania linii dziennych autobusy linii 710 (w obu kierunkach) oraz N50 (tylko w kierunku krańca Skolimów) zostają skierowane na trasę objazdową. Autobusy pojadą trasą objazdu przez ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego oraz ul. Rynkową. Od 2 lipca autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 lipca 2017, 10:00,

Cuda z papieru - zajęcia literacko-plastyczne w filii w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Filia w Józefosławiu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8-11 lat na zajęcia literacko-plastyczne pt. Cuda z papieru w dniach 3-7 lipca 2017 roku w godz. 12.00-13.00. Zapisy mailowo jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl i telefonicznie pod nr (22) 390 58 87. Liczba miejsc ograniczona. W programie: czytanie bajek i opowieści, tworzenie papierowych „cudaków” metodą origami. Zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczne.

CUDA Z PAPIERU - ZAJĘCIA LITERACKO-PLASTYCZNE W FILII W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie