Informacje12 czerwca 2016, 06:00,

Od 12 czerwca zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Kolei Mazowieckich


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W okresie od 12 czerwca do 3 września 2016 r. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Zmiany są podyktowane przede wszystkim pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

OD 12 CZERWCA ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY POCIĄGÓW KOLEI MAZOWIECKICH

Linia nr 8 Warszawa - Radom
Na linii wciąż trwa modernizacja, w związku z którą:

1. część pociągów będzie odwołana;
2. niektóre pociągi będą kursować w skróconej relacji;
3. pociąg „Radomiak” będzie kursować trasą okrężną przez CMK;
4. za odwołane pociągi na odcinku Czachówek – Góra Kalwaria będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Dla zmniejszenia uciążliwości związanych z remontem w godzinach porannych zostanie uruchomiony nowy pociąg z Nowej Iwicznej do Warszawy.Nadal, wybrane pociągi, kursują w zwiększonym zestawieniu (3 EZT). Ponadto bilety KM (ważne na przejazdy do odpowiednich stacji na modernizowanym odcinku linii kolejowej lub przez ten odcinek) są honorowane w pojazdach komunikacji miejskiej uruchamianych przez ZTM Warszawa.

W dniach 21-22 czerwca w związku z remontem przejazdu w godzinach 9:10 – 21:10 wystąpi przerwa w ruchu pociągów na odcinku Warka – Grabów. Przejazd pasażerów będzie odbywał się komunikacją zastępczą.

Dodatkowo w związku z pracami modernizacyjnymi na odcinku Radom – Drzewica pociąg „Radomiak” w dniach 13-30 czerwca zostanie zastąpiony przez ZKA na odcinku Radom – Wolanów.

Natomiast w dniach 6-11 sierpnia w związku z pracami modernizacyjnymi na linii CMK i całkowitą przerwą w ruchu, pociąg ten nie będzie kursował. W zamian pasażerowie posiadający bilety KM na to połączenie będą mogli skorzystać z pociągu Spółki PKP Intercity (nr 3120) Radom odj.4.50 – Warszawa Zachodnia przyj.7.34 oraz (nr 12101) Warszawa Zachodnia 16.21 – Radom 18.49.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów został zamieszczony na www.mazowieckie.com.pl

Donata Nowakowska, Rzecznik Prasowy „Kolei Mazowieckich - KM”

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2016, 14:00,

DZIEŃ DZIECKA W STEFANOWIE 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 czerwca 2016 roku o godz. 14.00 odbędzie się Sołecki piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Stefanowie. Zaprasza Radny, Sołtys i Rada Sołecka Stefanowa. Miejsce: plac zabaw na rogu ulic Granicznej i Malinowej. Przyjdź na Dzień Dziecka w sołectwie Stefanowo.

DZIEŃ DZIECKA W STEFANOWIE 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie