Informacje23 marca 2007, 00:00,

Obowiązkowa wymiana dowodów osobistych w Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że z dniem 31 grudnia 2007 tracą ważność dowody osobiste starego typu tzw. książeczki (wydane przed 01.01.2001) W celu sprawnego przebiegu wymiany dowodów osobistych zapraszają Państwa do Urzędu Miasta i Gminy, ul. Kościuszki 5 w celu złożenia wniosku o wymianę dowodu: w poniedziałki 8:00 - 18:00, wtorki - piątki 8:00 - 16:00. Koszt wymiany dowodu: 30 zł płatne przy złożeniu wniosku.

Więcej informacji na temat dowodów osobistych możecie przeczytać na stronie: link.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje23 marca 2007, 00:00,

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka w KDK

Konstanciński Dom Kultury KDK informuje, że 29 marca 2007 roku (czwartek), o godzinie: 10:00 odbędą się eliminacje gminne do XXX edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Eliminacje gminne konkursu odbędą się w Konstancińskim Domu Kultury przy ulicy Jaworskiego 18. Udział w konkursie wezmą uczniowie wybrani w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych w gminnych szkołach podstawowych i gimnazjach.

źródło informacji: www.kdk-info.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna