Informacje13 maja 2014, 17:55,

Tematy:

Informacje9 maja 2014, 00:00,

Giełda rzeczy (nie)zbędnych w Konstancinie

Jest okazja do przewietrzenia swoich szaf. Powraca do Konstancina-Jeziorny Giełda rzeczy (nie)zbędnych, która odbędzie się w sobotę (10 maja 2014 roku). Stragany tradycyjnie staną na placu przy ul. Rycerskiej. Zapraszamy."Giełda rzeczy (nie)zbędnych" to pomysł konstancińskich radnych - Grażyny Chojnowskiej, Jadwigi Magdziarz i Adama Grzegorzewskiego. Po raz pierwszy została zorganizowana w 2012 roku i od tamtej pory cieszy się coraz większą popularnością. Cosobotnie spotkania przyciągają nie tylko mieszkańców gminy, ale także wielu miłośników staroci i kolekcjonerów z całego województwa. Każdego, kto chciałby coś kupić lub sprzedać zapraszamy tradycyjnie na plac obok Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej. Start o godz. 15.00. Zapraszamy na Giełdę rzeczy (nie)zbędnych.

GIEŁDA RZECZY (NIE)ZBĘDNYCH W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno