Informacje31 maja 2019, 17:15,

Nightskating Piaseczno - cykl wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami Piaseczna

31 maja 2019 roku od godz. 19.15 odbędzie się pierwsza tegoroczna edycja Nightskating Piaseczno, czyli nocnego przejazdu rolkarzy ulicami gminy Piaseczno. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie. Dystans 15 km. Zbiórka o 19.15 na Rynku (pl. Piłsudskiego) w Piasecznie, gdzie odbędą się konkursy z nagrodami dla uczestników. Punktualnie o 19.50 rozpocznie się przejazd na trasie: plac Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Sierakowskiego, Warszawska, Chyliczkowska, Sielska, Polna, Mostowa, Główna, Dzikich Gęsi, Źródlana, Dworska, Pod Bateriami, Redutowa, Stołeczna, al. 3-go Maja, Stołeczna, Pomorska, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Dworcowa, Jana Pawła II, Puławska, Plac Piłsudskiego. Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy.

Nightskating Piaseczno - cykl wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami Piaseczna

Po raz pierwszy imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa.

Regulamin imprezy dostępny jest pod linkiem http://www.nightskatingpiaseczno.pl/regulamin.html

Informacje2 czerwca 2019, 10:00,

Miasto Dzieci na Dzień Dziecka Piaseczno

2 czerwca 2019 roku w godz. 12.00-18.00 odbędzie się impreza MIASTO DZIECI z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w trzech miejscach w samym centrum Piaseczna. Miejsce: Pl. Piłsudskiego (Rynek) Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Miasto Dzieci na Dzień Dziecka Piaseczno

ZAKĄTEK KULTURY (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura) w godz. 12.00 – 18.00
Spektakle dla dzieci:
- 12:30 – Teatr KUFFER – “Mała Królewna”
- 14:00 – “Beata co bajki wyplata”
- 15:30 – TEN TEATR – “Skrzypczaki”
- 17:00 – Teatr FUZJA – “Elmer słoń w kratkę”
Spotkania z animatorami teatru.
Warsztaty dla dzieci.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SKWER KISIELA
Cud Miód – Piknik Pszczeli w godz. 12.00 – 17.00
Namiot edukacyjny
Warsztaty plastyczne
Konkursy z nagrodami
Stoiska z ziołami, miodami i kosmetykami z produktów pszczelich.

Stoisko Wydziału Gospodarki Odpadami UMiG Piaseczno.
Warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów.
Zabawa “wKOŁO ODPADÓW” z nagrodami.