Informacje1 marca 2019, 14:00,

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 marca 2019 o godz. 15.00 zapraszamy na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w kościele pw. św. Anny w Piasecznie oraz na dziedzińcu kościoła. W ramach tegorocznych uroczystości 1 marca, zostanie także wyświetlony film dokumentalny pt.: „ Dywizja nastolatków” w reżyserii Aliny Czerniakowskiej, po którym nastąpi spotkanie z autorką filmu. To wydarzenie będzie miało miejsce w Domu Kultury w Piasecznie, o godz. 11.00. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program uroczystości:
11.00 – pokaz filmu “Dywizja nastolatków” oraz spotkanie z reżyserem p. Aliną Czerniakowską. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie (wstęp wolny).
15.00 – Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych w intencji Żołnierzy wyklętych. Miejsce: Kościół Św. Anny w Piasecznie.
16.00 – uroczystości przy tablicy poświęconej Pamięci Żołnierzy Wyklętych, złożenie kwiatów. Miejsce: dziedziniec Kościoła Św. Anny w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 marca 2019, 10:00,

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 marca 2019 roku o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Sztuczki ze sztuką – polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata - francuski malarz XIX wieku jest twórcą techniki malarskiej zwanej pointylizmem. Polega ona na nakładaniu obok siebie drobnych plamek barwnych, które zlewając się w oku widza dają efekt nieuchwytności światła. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena 10 zł. Zapisy: tradycja@kulturalni.pl lub 22 756-76-00 wew. 17. Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie

“Sztuczki ze sztuką” to cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których przybliżamy zagadnienia związane ze sztuką. Na spotkaniach dzieci poznają tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki, odkrywają świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie