Informacje3 września 2009, 00:00,

Muzyka Wielkiego Ekranu - Pożegnanie Lata w Konstancinie

Burmistrz i Rada Miejsca Konstancina Jeziorny oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Pożegnanie Lata, który w tym roku odbędzie się 6 września 2009 roku o godzinie 16:00, a nosi tytuł MUZYKA WIELKIEGO EKRANU. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Koncert poprowadzi Małgorzata Jarecka. Wystąpi znakomita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej pod batutą Janusza Powolnego, a tematem muzycznego spotkania będzie polska muzyka filmowa i telewizyjna.

MUZYKA WIELKIEGO EKRANU KONCERT POżEGNANIE LATA

Podczas koncertu usłyszymy legendarne tematy z wybitnych polskich filmów fabularnych i najpopularniejszych seriali telewizyjnych. jak: Pan Tadeusz i Ziemia obiecana Wojciecha Kilara, Dom, Noce i dnie i Czarne chmury Waldemara Kazaneckiego, Ogniem i mieczem, W pustyni i w puszczy i Klan Krzesimira Dębskiego, Na kłopoty Bednarski i Vabank Henryka Kuźniaka. Na estradzie zabrzmią także wielkie i niezapomniane przedwojenne przeboje filmowe Henryka Warsa.

Gwiazdą wieczoru będzie znakomity artysta teatralny i filmowy, wprost uwielbiany przez publiczność aktor najlepszych polskich seriali telewizyjnych takich jak Kariera Nikodema Dyzmy, Pogranicze w ogniu, Układ krążenia, Matki, żony, kochanki, Dom, czy w końcu najpopularniejszy Klan – Tomasz Stockinger. U jego boku zaśpiewają Katarzyna Jamróz i Wojciech Stolorz, a zatańczą mistrzowie partkietu: żaneta Lachman i Michał Piątkowski. Zapraszamy na Pożegnanie Lata w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje3 września 2009, 00:00,

6 września zapraszamy na Dożynki Gminne Prażmów 2009

Urząd Gminy Prażmów serdecznie zaprasza na DOżYNKI GMINNE 2009, które odbędą się w najbliższą niedzielę 6 września 2009 roku w parku starej siedziby Urzędu Gminy Prażmów przy ul. Głównej 57 w Woli Prażmowskiej. W programie między innymi występ kabaretu Śląskie Pierony i inne atrakcje. Zapraszamy na Dożynki Gminne Prażmów.

DOżYNKI GMINNE PRAZMÓW 2009

Dożynki Gminne Prażmów 2009 program:

11:30 Msza Święta w Kościele Parafialnym w Prażmowie.
13:00 Inauguracja Dożynek. Przemówienia okolicznościowe.
14:00-17:00 Występy kabaretu Śląskie Pierony oraz atrakcje dla najmłodszych.
17:00-21:00 Zabawa Dożynkowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów