Informacje3 września 2009, 00:00,

6 września zapraszamy na Dożynki Gminne Prażmów 2009

Urząd Gminy Prażmów serdecznie zaprasza na DOżYNKI GMINNE 2009, które odbędą się w najbliższą niedzielę 6 września 2009 roku w parku starej siedziby Urzędu Gminy Prażmów przy ul. Głównej 57 w Woli Prażmowskiej. W programie między innymi występ kabaretu Śląskie Pierony i inne atrakcje. Zapraszamy na Dożynki Gminne Prażmów.

DOżYNKI GMINNE PRAZMÓW 2009

Dożynki Gminne Prażmów 2009 program:

11:30 Msza Święta w Kościele Parafialnym w Prażmowie.
13:00 Inauguracja Dożynek. Przemówienia okolicznościowe.
14:00-17:00 Występy kabaretu Śląskie Pierony oraz atrakcje dla najmłodszych.
17:00-21:00 Zabawa Dożynkowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje1 września 2009, 00:00,

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne Sierpień

Mamy WRZESIEń 2009 roku i w związku z tym zaczynamy V edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca, jednak tym razem edycja ZDJęCIE WAKACYJNE. Do wakacyjnej edycji, są przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń tematycznych i terytorialnych. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 września 2009 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu – sierpień 2009. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESI¡CA.

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno