Informacje10 stycznia 2011, 00:00,

Most w Konstancinie na rzece Jeziorka zostanie zamknięty

Ze względu na przebudowę drogi nr 724 relacji Warszawa - Góra Kalwaria od 24 stycznia 2011 r. zostanie zamknięty most na rzece Jeziorce w m. Konstancin Jeziorna. Budowa nowej przeprawy potrwa do połowy roku 2011. Przez cały okres prowadzenia robót będzie zapewniona ciągłość ruchu pieszego - chodnikiem po jednej stronie drogi i wybudowaną kładką przez rzekę. Samochody ciężarowe zostaną skierowane na dr. krajowa nr 79.

MOST W KONSTANCINIE NA RZECE JEZIORKA ZOSTANIE ZAMKNIęTY

Na czas budowy zostaną wprowadzone następujące objazdy:

Relacja Góra Kalwaria - Warszawa: Od skrzyżowania ulic (rondo im. Jana Pawła II): Warszawskiej (dr. woj. nr 724), Al. Wojska Polskiego (dr. woj. nr 721 ) i Piłsudskiego (dr. pow. nr 2811W); - Al. Wojska Polskiego (dr. woj. nr 721); ul. Mirkowską (dr. pow. nr 2863W); skrzyżowanie ul. Mirkowskiej (dr. pow. nr 2863W) z ul. Warszawską (dr. woj. nr 724) w kierunku Warszawy. W odwrotnym kierunku tą samą trasą.

Relacja Góra Kalwaria - Piaseczno: Od skrzyżowania ulic (rondo im. Jana Pawła II): Warszawskiej (dr. woj. nr 724), Al. Wojska Polskiego (dr. woj. nr 721 ) i Piłsudskiego (dr. pow. nr 2811W);- Al. Wojska Polskiego (dr. woj. nr 721); ul. Mirkowską (dr. pow. nr 2863W); ul. bielawską (dr. gminna); skrzyżowanie ul. Bielawskiej (dr. gminna) z ul. Warszawską (dr. woj. nr 724 i ul. Piaseczyńską (dr. woj. nr 721) w kierunku Piaseczna. W odwrotnym kierunku tą samą trasą.
autor/źródło: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie www.mzdw.pl

Informacje4 stycznia 2011, 00:00,

Koncert Noworoczny Ewy Bem w Kościele w Starej Iwicznej

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, Radni, Sołtysi, Rady Sołeckie Mysiadła i Nowej Iwicznej zapraszają na Koncert Noworoczny w wykonaniu Ewy Bem. Koncert Noworoczny Ewy Bem, odbędzie się 9 stycznia 2011 roku o godz. 19.00 w Kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Wstęp wolny. Zapraszamy!

EWA BEM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola