Informacje10 marca 2018, 17:00,

Monodram Zaślepienie w Domu Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 marca 2018 roku o godz. 18.00 wystawiony zostanie monodram pt. "Zaślepienie" w  wykonaniu  Aleksandry Łaszyn (Teatr "Po 20tej"). Autorką tekstu jest Urszula Krawczyk. Adaptacja i reżyseria Ewa Kłujszo. Fragmenty Hymnu o miłości Św. Pawła czyta Robert Piwowarczyk. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.

MONODRAM PT. ZAŚLEPIENIE W PIASECZNIE

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 marca 2018, 15:00,

Teatr Kuffer - Przygody Małpki Malwinki w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 marca 2018 roku o godz. 16.00 w ramach Bajkowej Niedzieli, odbędzie się spektakl dla dzieci pt. "Przygody Małpki Malwinki". Bilety w cenie 10 złotych. Sprzedaż na www.kulturalni.pl lub w kasie Domu Kultury (płatność tylko gotówką). Impreza dla dzieci powyżej 3 lat. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.

TEATR KUFER - PRZYGODY MAŁPKI MALWINKI

Małpka Malwinka postanawia odnaleźć tygrysa, który ma nieopanowany apetyt i zagraża zwierzętom zamieszkałym w lesie. Szukając go, spotyka na swojej drodze przemądrzałą papugę, krokodyla z bolącym zębem, a także węża tańczącego przy dźwiękach muzyki oraz groźnego pirata, który przy pomocy dzieci - piratów, łapie małpkę i sprzedaje ją do cyrku. Mała Malwinka jest bardzo sprytna i zawsze daje sobie radę... a kiedy wreszcie udaje się jej spotkać tygrysa, okazuje się, że jest on nieszczęśliwy, ponieważ nie ma przyjaciela. Jest to bajka, która uczy, jak słabszy i mniejszy może swoją mądrością pokonać większego, nauczyć go dobrych manier. 

Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie