Informacje6 grudnia 2013, 00:00,

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Ośrodek Sport i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz UKS Budowlani zapraszają na IV Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, który obędzie się w najbliższy weekend 7-8 grudnia 2013 roku, na sali w Brześcach. Mecze eliminacyjne w sobotę: Grupa A rozpoczyna o 9.00, Grupa B rozpoczyna ok. godz. 13.00. W niedzielę mecze finałowe w godz.: 9-14. Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

MIKO£AJKOWY TURNIEJ PI£KI SIATKOWEJ MężCZYZN

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn grupy:
A1 MIX Nowa Iwiczna
A2 Disneyland
A3 UKS Budowlani Góra Kalwaria II
A4 MUKS Krótka Mysiadło
B1 Warka
B2 Półtora z plasem
B3 UKS Budowlani Góra Kalwaria I
B4 TKM Tomice
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje6 grudnia 2013, 00:00,

JARMARK ŚWI¡TECZNY W S£OMCZYNIE

Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 4 w Słomczynie zaprasza na JARMARK ŚWI¡TECZNY, który odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2013 roku. Zakupy będzie można zrobić w godzinach od 14.00 do 19.00. Jarmark świąteczny to już tradycja w Zespole Szkół nr 4 w Słomczynie. W tym roku organizowany jest po raz piąty. Na straganach będzie można kupić m.in. własnoręcznie wykonane przez dzieci ozdoby świąteczne.

JARMARK ŚWI¡TECZNY W S£OMCZYNIE

Czekają też warsztaty artystyczne (wykonywanie ozdób z filcu, malowanie choinek i świeczników) i karaoke. A czas osłodzi kawa i domowe ciasta w kafeterii. Jak co roku, będzie możliwość wparcia lokalnego koła Caritas przy parafii w Słomczynie w czasie prowadzonej przez koło zbiórki żywności dla osób potrzebujących oraz zakup świec. Dodatkowo będziemy przeprowadzać zbiórkę książek do biblioteki szkolnej. Jest to kolejna tego typu impreza, w czasie której dobra zabawa łączy się z integracją społeczności lokalnej.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna