Informacje5 grudnia 2007, 00:00,

Mikołajkowy spektakl Dziadek do Orzechów - Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza w sobotę 8 grudnia 2007 roku, o godzinie 17:00 na przedstawienie dla dzieci: Dziadek do Orzechów, według E.T.A. Hoffmana z muzyką Piotra Czajowskiego. Spektakl Dziadek do Orzechów przedstawi Teatr Wariacja z Warszawy. Miejsce: Filia Konstancińskiego Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Dziadek do Orzechów jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Mikołajkowy spektakl dla dzieci Dziadek do Orzechów - Teatr Wariacja
kliknij, aby powiększyć plakat

DZIADEK DO ORZECHÓW: nadchodzą święta i każde dziecko marzy o wspaniałych prezentach. Mała Klara otrzymuje w dzień Bożego Narodzenia niezwykły podarunek. To zaczarowany dziadek do orzechów. Dzięki niemu Klara przeżywa wielką przygodę. Zdobywa nowych przyjaciół, walczy ze swoim strachem, poznaje nowe miejsca. Cudowna, klasyczna muzyka Piotra Czajkowskiego wprowadzi wszystkich w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Pobudzi wyobraźnię w scenach czarów, bitwy czy podróży po słodkiej kranie cukierków. A wszystko w pięknej, kolorowej scenografii: cztery poruszające się parawany, specjalna choinka, z żywymi ozdobami, wesołe lalki - pacynki... I jeszcze aktorzy w bajecznych kostiumach: Klara z niebieskimi kokardkami we włosach i niebieskiej sukience, Ojciec chrzestny w cylindrze, Mama w pięknej, długiej sukni i Książę w surducie. Tego wieczoru każde dziecko przeżyje wraz z małą Klarą niesamowitą przygodę! Zapraszamy na mikołajkowy spektakl dla dzieci Dziadek do Orzechów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje5 grudnia 2007, 00:00,

Ozdoby świąteczne na Bazarku Adwentowym Zalesie Górne

Serwisy Zalesia Górnego zalesie-gorne.eu oraz zalesie-gorne.pl informują, że 8 grudnia 2007 roku w godzinach od 10:00 do 13:00, w Szkole Podstawowej im Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym odbędzie się BAZAREK ADWENTOWY. Podczas tegorocznego Adwentowego Bazarku, będzie można kupić najfantastyczniejsze, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Całkowity dochód ze sprzedaży ozdób zasili fundusze klasowe. Zobaczcie ozdoby prezentowane podczas zeszłorocznego bazarku: zdjęcia z bazarku 2006. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele, serdecznie zapraszają na Bazarek Adwentowy do Zalesia Górnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Górne