Informacje5 grudnia 2007, 00:00,

Ozdoby świąteczne na Bazarku Adwentowym Zalesie Górne

Serwisy Zalesia Górnego zalesie-gorne.eu oraz zalesie-gorne.pl informują, że 8 grudnia 2007 roku w godzinach od 10:00 do 13:00, w Szkole Podstawowej im Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym odbędzie się BAZAREK ADWENTOWY. Podczas tegorocznego Adwentowego Bazarku, będzie można kupić najfantastyczniejsze, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Całkowity dochód ze sprzedaży ozdób zasili fundusze klasowe. Zobaczcie ozdoby prezentowane podczas zeszłorocznego bazarku: zdjęcia z bazarku 2006. Dzieci, rodzice oraz nauczyciele, serdecznie zapraszają na Bazarek Adwentowy do Zalesia Górnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Zalesie Górne

Informacje5 grudnia 2007, 00:00,

Gratka dla fanów U2 w Klubie Kulturalny Marian Piaseczno

Klub Filmowy Kulturalny Marian działający przy Ośrodku Kultury Piaseczno zaprasza na wieczór, jakiego jeszcze nie było - gratka dla fanów legendarnej grupy U2. Spotkanie Klubu Kulturalny Marian odbędzie się w sobotę, 8 grudnia 2007 roku, od godziny 19:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Będzie herbatka, kawa, a dla dorosłych piwko. Wpisowe 8 złotych.

U2

Wieczór rozpocznie się od prezentacji filmu The Joshua Tree (wspomnienie płyty, której 250 tysięcy sztuk fani kupili w pierwszym tygodniu. The Joshua Tree to album zespołu U2 z marca 1987 roku.). Następnie wyświetlony zostanie film dokumentalny: Rattle Und Hum, a na deser fantastyczny koncert zrealizowany w maju 2005 roku w United Center w Chicago VERTIGO (nagrany w systemie wielokanałowym). Zapraszamy wszystkich fanów zespołu U2 na spotkanie Klubu Kulturalny Marian.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno