Informacje6 grudnia 2014, 15:00,

Mikołajkowe spotkanie z poezją, muzyką i malarstwem w Zalesiu Górnym

6 grudnia 2014 roku zapraszamy dzieci z rodzicami na mikołajkowe spotkanie z poezją, muzyką i malarstwem. Na spotkaniu będą wiersze dla dzieci autorstwa pana Mirosława Kossakowskiego, recytowane przez aktorkę, panią Mirosławę Krajewską. Recytację uświetni również muzyka w opracowaniu pana Janusza Rogulskiego oraz pokaz obrazów olejnych Anny Kossakowskiej, powstałych do prezentowanych wierszy. Dodatkową atrakcją będzie zgadywanka muzyczna, robienie kolorowanek prezentowanych obrazów oraz konkurs z nagrodami na rymowankę do wybranej kolorowanki. Spotkanie uświetni obecność św. Mikołaja. Wstęp wolny. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia 2014 o godz. 15:00 w Domu Państwa Wisłockich - Zalesie Górne, ul. Pionierów 11/13. Zapraszamy. Będzie dużo dobrej zabawy.

Mikołajkowe spotkanie z poezją, muzyką i malarstwem w Zalesiu Górnym

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10750
Informacje11 grudnia 2014, 16:30,

Warsztaty Pułapki oraz wpadki rekrutacyjne, czyli jak ich unikać w rozmowie rekrutacyjnej

Stowarzyszenie "SPOZA" zaprasza na bezpłatne spotkanie warsztatowe dotyczące narzędzi stosowanych przez osoby prowadzące rozmowy rekrutacyjne. Uczestnicy i uczestniczki spotkania dowiedzą się, jakie rodzaje pułapek rekrutacyjnych mogą na nich czekać w czasie rozmowy rekrutacyjnej oraz jak nie strzelić sobie gola-samobója. Powiemy, jak można odpowiadać na niewygodne pytania, czy warto mieć w głowie gotowe odpowiedzi na pytania oraz co to może oznaczać, gdy rekruter jest dla nas nieprzyjemny, bo „kto pod kim dołki kopie….” Spotkanie będzie poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr.

Zajęcia odbędą się 11 grudnia 2014 godz. 16.30-19.30 w Piasecznie, ul. Kniaziewicza 8. Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery", przeznaczone dla osób pełnoletnich pracujących, uczących się lub mieszkających w powiecie piaseczyńskim. Zapisy tel.: 505 052 514 lub mailowo broker.edu@spoza.org.pl

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?p=107437#p107437