Informacje3 grudnia 2016, 11:00,

Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza na Mikołajki z Ciuchcią, które odbędą się 3 oraz 4 grudnia 2016 roku. Zainteresowane osoby pojadą koleją na piknik, natomiast tam będzie czekał Święty Mikołaj. Rezerwacja miejsc na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.pl

MIKOŁAJKI Z PIASECZYŃSKĄ KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ 2016

MIKOŁAJKI Z PIASECZYŃSKĄ KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 grudnia 2016, 09:00,

II Prażmowski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 grudnia 2016 roku zapraszamy do udziału w II Prażmowskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się na sali gimnastycznej w Publicznym Gimnazjum w Prażmowie.

II PRAŻMOWSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Turniej przeznaczony jest dla drużyn amatorskich: damskich, męskich lub mieszanych. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie u organizatora w dniu turnieju formularza zgłoszeniowego, podpisanego przez każdego uczestnika (do pobrania poniżej). W skład zespołu może wchodzić min. 6, a maks. 10 zawodników.

Zgłoszenia przyjmowane są przez email - sport@prazmow.pl lub telefonicznie pod nr tel.: 504 53 53 53, do 1 grudnia 2016 r., do godz. 15:00. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko osoby zgłaszającej, kontakt telefoniczny oraz nazwę drużyny. W turnieju może uczestniczyć maks. 6 drużyn – decyduje kolejność zgłoszeń. Przed dokonaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie