Informacje18 listopada 2018, 09:00,

Miejski Spacer Historyczny ulicą Kościuszki oraz po cmentarzu parafialnym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 listopada 2018 roku zapraszamy na listopadowy spacer miejski z serii: Ulicami Piaseczna. Będzie można poznać historię ulicy Kościuszki oraz cmentarza parafialnego w Piasecznie. Zainteresowane osoby zbierają się o godz. 10.00. Miejsce: przed budynkiem Domu Kultury, Kościuszki 49 w Piasecznie. Udział bezpłatny.

MIEJSKI SPACER HISTORYCZNY ULICĄ KOŚCIUSZKI ORAZ PO CMENTARZU PARAFIALNYM W PIASECZNIE

“Ulicami Piaseczna” to cykl spacerów miejskich przybliżających historię Piaseczna. Spacery, podczas których znany piaseczyński przewodnik Stanisław Hofman opowiadać będzie o wydarzeniach, mieszkańcach, zabytkach, odkryje wiele ciekawostek i tajemnic z życia miasta odbywać się będą raz w miesiącu od maja do listopada.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 listopada 2018, 13:00,

Ali Baba i czterech rozbójników Teatr Małe Mi - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 listopada 2018 roku o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Małe Mi ze swoim spektaklem "Ali Baba i czterech rozbójników". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 10 zł. Kup bilet ! Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl , tel. 519 388 690

Ali Baba i czterech rozbójników Teatr Małe Mi - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub oglądając spektakl. Klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników, czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie