Informacje16 stycznia 2016, 17:00,

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Piasecznie 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Po raz kolejny Piaseczno gości hodowców rasowych kotów. Na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Piasecznie obejrzeć będzie można wiele pięknych i sympatycznych zwierzaków. Wystawa odbędzie się tradycyjnie na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Gen. Sikorskiego 20. Dla zwiedzających wystawa będzie otwarta od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę (16-17 stycznia 2016 r.) do godz. 17:00.

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH W PIASECZNIE

Bilety występu na wystawę kosztować będą:
- bilet normalny - 10 zł;
- bilet ulgowy - 5 zł;
- osoby z Kartą Dużej Rodziny - 1 zł za każdego członka rodziny.

W trakcie wystawy każdy zwiedzający będzie miał możliwość porozmawiania z hodowcami wielu cudownych ras, obejrzeć specjalne konkursy dla kociąt, kotów dorosłych i rzadko konkurujących ze sobą kotów kastrowanych. Dodatkową atrakcją zaplanowaną w sobotę około godz. 15.00 będzie Specjalny Show kotów rexów.

Na zakończenie wystawy odbędzie się konkurs dla najpiękniejszych kotów tzw. Best in Show. W ciągu całego dnia zaproszeni sędziowie ocenią wszystkie obecne zwierzęta, a na zakończenie, właśnie w trakcie konkursu Best In Show zostaną one dodatkowo zweryfikowane i wybrany zostanie najpiękniejszy ze wszystkich kotów. Kot ten uzyska tytuł Best of Best. Jest to bardzo widowiskowe wydarzenie, często okraszone krótkimi informacjami na temat prezentowanych ras. W trakcie tego konkursu zapraszamy zwiedzających do wspierania i nagradzania gromkimi brawami naszych piękności.

Zachęcamy również do osobistego głosowania na najpiękniejszego kota. Zwiedzając wystawę mogą Państwo wybrać kota, który najbardziej się spodobał i zawrócił w głowie, wpisać jego dane na odwrocie biletu i wrzucić tę kartkę do urny. Kot, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie statuetkę Kota Publiczności, ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa.

W trakcie wystawy będzie prowadzona zbiórka dla Fundacji św. Franciszka – Koci Azyl w Konstancinie. O ile mają Państwo zbędne kołdry, koce, poduszki, organizatorzy chętnie je przyjmą i przekażą do Azylu. Mile widziane są również wszelkiego rodzaju karmy dla kotów, żwirki lub inne drobiazgi, które mogą się w takim miejscu przydać.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7767&start=15
Informacje11 stycznia 2016, 11:42,

Piaseczyński sztab WOŚP zebrał rekordową kwotę 170 047,59 zł


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyński sztab WOŚP zebrał podczas finału rekordową kwotę 170 047,59 zł. Dziękujemy! Tegoroczny wynik jest o 49 174,75 zł lepszy niż w 2015 r. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom oraz każdemu, kto wsparł zbiórkę. Podczas finału w Piasecznie wystąpili Jakob Core, DJ Martin Rosa oraz GRUBSON. O godz. 20.00 tradycyjnie wystrzelone zostały fajerwerki, które ufundowało Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Jak przebiegała zbiórka i jak wyglądał finał można prześledzić na profilu Sztab WOŚP Piaseczno na facebook: www.facebook.com/SztabWOSPPiaseczno

PIASECZYŃSKI SZTAB WOŚP ZEBRAŁ REKORDOWĄ KWOTĘ 170 047,59 ZŁ

PIASECZYŃSKI SZTAB WOŚP ZEBRAŁ REKORDOWĄ KWOTĘ 170 047,59 ZŁ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie