Informacje3 kwietnia 2018, 17:00,

Michael Fassbender - Konstanciński Klub Filmowy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Konstancińskiego Klubu Filmowego - Michael Fassbender. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy! Informacje o tytule filmu, można uzyskać pod adresem mailowym: biuro@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu (22) 484 20 20.

MICHAEL FASSBENDER - KONSTANCIŃSKI KLUB FILMOWY

Bohaterem filmu w ramach najbliższego Konstancińskiego Klubu Filmowego będzie Michael Fassbender w obsypanym nagrodami filmie z 2013 roku. Tytuł filmu niechaj pozostanie niespodzianką. Dość powiedzieć, że to historia oparta na faktach z końca XIX w. Trwająca 12 lat odyseja człowieka, który nie poddał się mimo że stracił wolność. Jaką rolę w tej historii odgrywa postać grana przez Michaela Fassbendera. Zapraszamy na seans do KDK. Słowo o bohaterze tej odsłony KKF. Michael przyszedł na świat w Heidelbergu w Niemczech, 2 kwietnia 1977 roku. Jego rodzice kilka miesięcy później przeprowadzili się do Irlandii gdzie Michael dorastał. Jego pierwsza główna rola to postać Sierżanta Burtona ‚Pat’ Christensona w miniserialu Kompania braci. Zagrał również m.in. w Sherlock Holmes i sprawa jedwabnej pończochy, Proch, zdrada i spisek. Jednak najbardziej rozpoznawany jest z roli w serialu Hex gdzie wcielił się w upadłego anioła Azazeala. (źródło: Filmweb)

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 kwietnia 2018, 16:30,

Kenia - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 kwietnia 2018 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont - Kenia. Spotkanie z Magdaleną Bauer. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny.

KENIA - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT MYSIADŁO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie