Informacje24 marca 2015, 20:13,

Medale za długoletnie pożycie

Z okazji wspaniałego jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego dziewięć par otrzymało medale od Prezydenta RP. Uroczystość, która miała miejsce w Przystanku Kultura w piątek 20 marca, rozpoczęła się od występu artystycznego w wykonaniu uczniów ogniska muzycznego. Następnie najlepsze życzenia jubilatom złożył burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis oraz, w imieniu Rady Miejskiej, radna Anna Kostyrka. W dalszej kolejności medale od Prezydenta RP i dyplomy otrzymali z rąk burmistrza: Państwo Daniela i Franciszek Garbacik, Państwo Teresa i Stefan Rowińscy, Państwo Krystyna i Tadeusz Zduńczykowie, Państwo Zenona i Kazimierz Całka, Państwo Regina i Czesław Jadowscy, Państwo Irena i Kazimierz Krawczyńscy, Państwo Wiesława i Mieczysław Krawieccy oraz Państwo Janina i Michał Olenderowie. Każda para jubilatów obdarowana została również bukietem kwiatów i koszem ze smakołykami. Uroczystość zakończyła się toastem z szampanem oraz wspólnym zdjęciem.

Medale za długoletnie pożycie

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno