Informacje24 sierpnia 2013, 00:00,

Mecz UMKS Piaseczno vs AMPREL Nowa Wieś

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piaseczyńskiej piłki nożnej na pierwszy mecz reaktywowanej drużyny piłki nożnej umKS Piaseczno w rozgrywkach MZPN. Celem drużyny jest odbudowanie piłki nożnej w Piasecznie, wypełnienie luki po III ligowej drużynie, a w przyszłości awans co najmniej do III ligi.

Mecz UMKS Piaseczno vs AMPREL Nowa Wieś

Mecz drużyn UMKS Piaseczno vs AMPREL Nowa Wieś odbędzie się dziś 24 sierpnia 2013 roku o godz. 17.00 na stadionie Gminnym w Piasecznie przy ul. 1-maja 16. Wszyscy liczą na obecność kibiców na każdym meczu, gdyż gra drużyny ma sens jeśli gra z i dla kibiców. Informacje o kolejnych meczach znajdują się na stronie internetowej www.umkspiaseczno.pl oraz znajdą się w różnych punktach na terenie Piaseczna.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 sierpnia 2013, 00:00,

Polonus wyprawka dla ucznia na rok 2013/2014

Okres wypoczynku wakacyjnego powoli dobiega końca. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2013/2014 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus S.A przygotowało z tej okazji niespodziankę w postaci wyprawki szkolnej dla uczniów, którzy zakupią na przełomie sierpnia i września bilet miesięczny na linie Polonus Bus w Bazie Piaseczno (Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Czachówek, Słomczyn).

Polonus wyprawka dla ucznia na rok 2013/2014

Każdy uczeń dostanie wyprawkę szkolną zawierającą: długopis, zeszyty, notatnik, opaska odblaskowa oraz słodki upominek. Prezenty przekażemy dzieciom i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich przy zakupie biletu. Dzieci klas I-III otrzymają upominki w autokarze. Akcja WYPRAWKA DLA UCZNIA NA ROK 2013/2014 zostanie przeprowadzona w dniach: 26.08 - 13.09 2013 r.
autor/źródło: £ukasz Kacprzak - Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS
Tematy: