Informacje25 kwietnia 2015, 10:00,

Mazowiecki Wrak Race - VII edycja w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na kolejną edycję MAZOWIECKI WRAK RACE, która odbędzie się dnia 25 kwietnia 2015 roku, na starym torze w Mysiadle przy ul. Osiedlowej 2.

Mazowiecki Wrak Race - VII edycja w Mysiadle

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10151
Informacje21 kwietnia 2015, 16:53,

Nowe kierunki kształcenia w konstancińskim Reymoncie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Powiatowa Rada Zatrudnienia*, po zapoznaniu się z prezentacją programową dyrektor szkoły Anny Dulnik, pozytywnie zaopiniowała nowe kierunki kształcenia w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie.

Nowe kierunki kształcenia w konstancińskim Reymoncie

To kolejny krok na drodze ku temu, aby szkoła mogła się rozwijać w sposób najbardziej efektywny. Nowe, techniczne kierunki kształcenia to: spedytor, logistyk i handlowiec. - Ich wybór nie jest przypadkowy, - tłumaczyła dyrektor Anna Dulnik - to nasza odpowiedź na realne potrzeby rynku pracy. Wzrost zatrudnienia w tych zawodach w ubiegłym roku był najwyższy. Są to także zawody dając szereg możliwości zatrudnienia, umożliwiające rozpoczęcie pracy w wielu branżach.

Absolwenci spedycji mogą w przyszłości znaleźć pracę w przedsiębiorstwach logistycznych, transportowych lub placówkach handlowych. Logistycy zajmują kierownicze i specjalistyczne stanowiska w firmach handlowych, produkcyjnych czy spedycyjnych. Kompetentnych handlowców poszukują działy handlowe firm, agencje reklamy i marketingu. To także szansa zdobycia praktycznej wiedzy o tym, jak prowadzić własną firmę.

Z punktu widzenia organizacji nauki oferta została skonstruowana w taki sposób, aby w przypadku małego zainteresowania można było klasy połączyć, zachowując specyfikę profili. Profesjonalna kampania reklamowa i bardzo duży odbiór naszych informacji (spot szkoły obejrzało ponad 20 tys. osób) pozwala myśleć, że zabieg łączenia klas nie będzie konieczny.

Nowe kierunki kształcenia w konstancińskim Reymoncie

Oprócz kierunków technicznych, szkoła oferuje także naukę w liceum ogólnokształcącym. Klasa o profilu rehabilitacyjnym nawiązuje do uzdrowiskowego charakteru Konstancina. Szkoła już niebawem współpracować będzie m. in. z Uzdrowiskiem Konstancin, Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" i CMP Puławska.

Uczniowie klasy sportowej - pod okiem doskonałych trenerów - będą mieli możliwość rozwijania umiejętności gry w siatkówkę lub piłkę nożną. Do dyspozycji będą mieli salę gimnastyczną, siłownię, salę fitness i kompleks sportowy Orlik. Zajęcia w klasie o profilu kreacji wizerunku wprowadzą uczniów w świat wizażu i stylizacji, przygotują do wystąpień publicznych i pomogą zrozumieć skomplikowany świat relacji międzyludzkich.

Wszystkie klasy licealne będę miały m.in. rozszerzony zakres nauki biologii oraz języka angielskiego. Szkoła może pochwalić się nie tylko świetnymi warunkami, ale również bardzo dobrymi wynikami w nauce (zdawalność matur na poziomie powyżej 90 procent). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły na www.zskj.pl

* Powiatowa Rada Zatrudnienia jest organem opiniodawczo-doradczym Starosty w sprawach polityki rynku pracy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=11081

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie