Informacje9 marca 2016, 22:01,

Marcowe Bajki z Kliszy w Piasecznie

12 marca 2016 roku o godz. 11.00 Wszechnica Rodzica przy Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza dzieci na marcowe Bajki z Kliszy, czyli tradycyjne oglądanie bajek z rzutnika. Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9. Wstęp wolny.

Marcowe Bajki z Kliszy w Piasecznie

Informacje12 marca 2016, 17:00,

Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak w Piasecznie

12 marca 2016 r. odbędzie się spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak, światowej sławy wokalistką jazzową i kompozytorką. Spotkanie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno, rozpocznie się o godzinie 17.00 na sali Domu Kultury w Piasecznie. Wstęp jest bezpłatny, wyłącznie z zaproszeniami, które można otrzymać w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 49. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z URSZULĄ DUDZIAK
Spotkanie z Urszulą Dudziak odbywa się pod hasłem "Piaseczyńskie miasto kobiet", dlatego na sali dostępne będą stoiska lokalnych organizacji i stowarzyszeń z terenu Gminy Piaseczno. Będzie można zapoznać się z działalnością i ofertą Klubu Klasy Kobiet, Stowarzyszenia Polka Potrafi.pl, Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Piaseczyńskiej, Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce, Klubu Seniora w Chojnowie, Koła Gospodyń Wiejskich w Złotokłosie, Fundacji Studio (S)Praw Kobiet, Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku.