Informacje13 kwietnia 2018, 17:00,

MARATON FILMOWY z Javierem Bardemem - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się Bezsenna Noc w Hugonówce / Maraton Filmowy, podczas którego zostaną wyświetlone trzy filmy z Javierem Bardemem w roli głównej. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

JAVIER BARDEM - BEZSENNA NOC W HUGONÓWCE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Javier Bardem w jest  pierwszym hiszpańskim aktorem, który został nominowany do Oscara. Trzykrotnie miał szansę na tę prestiżową nagrodę. Otrzymał statuetkę w 2007 roku za rolę w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen, gdzie wcielił się w Antona Chigurha, jeden z najmroczniejszych czarnych charakterów w historii kina. Informacje o tytułach filmów, mail: biuro@konstancinskidomkultury.pl lub tel. 22 484 20 20. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 kwietnia 2018, 09:00,

Warsztaty aktorskie z Michałem Tomalą w Strefie Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 kwietnia 2018 roku w godz. 11.00-14.00 odbędą się warsztaty aktorskie dla dzieci w wieku 4-7 lat  z Michałem Tomalą. Miejsce: Strefa Kultury w Piasecznie, ul. Jarząbka 20/85. Koszt: 10 zł za osobę – zapisy na: www.strefazajec.pl/course/view/id/6108

WARSZTATY AKTORSKIE Z MICHAŁEM TOMALĄ W STREFIE KULTURY W PIASECZNIE

Michał Tomala - aktor filmowy i teatralny. Zaczynał swoją przygodę z teatrem w Domu Kultury w Piasecznie pod kierunkiem Ewy Kłujszo. Uczestniczył w kilku przedstawieniach i konkursach poetyckich. Główną rolą misia Bartka - w przedstawieniu "Kramik Mikołaja Gwiazdora" - zaskarbił sobie sympatię swoich rówieśników oraz dorosłej części widowni. Od kilka lat można go oglądać w serialu "Na wspólnej". 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie