Informacje29 stycznia 2014, 00:00,

Mamo, Tato - skąd się biorą dzieci? warsztat pedagogiczno-psychologiczny dla rodziców

Przystanek Kultura, Wszechnica Rodzica oraz Przestrzeń Rozwoju zapraszają na warsztaty z cyklu pn. WYCHOWANIE PRZEZ ROZMAWIANIE. Najbliższe spotkanie pt.: Mamo, Tato – skąd się biorą dzieci? odbędzie się 1 lutego 2014 roku w godz. 10.00-12.30 Koszt to 30 zł (uczestnik otrzymuje zaświadczenie udziału w warsztatach). Zapisy w Recepcji Przystanku Kultura tel. 22 717 79 62. Zapraszamy na warsztaty Mamo, Tato - skąd się biorą dzieci?

MAMO, TATO – SKĄD SIĘ BIORĄ DZIECI? WARSZTATY PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNE DLA RODZICÓW

Dzieci zadają dużo pytań, aby lepiej zrozumieć otaczający je świat. Wśród tych pytań są również te, związane z seksualnością. Nie zawsze wiemy, jak na nie odpowiadać. Chcesz się dowiedzieć: jak to robić? Kiedy? W jaki sposób? Zapraszamy na warsztat, w trakcie którego zastanowimy się, czy nasze przekonania mają wpływ na postrzeganie seksualności oraz poznamy sposoby na komunikacje z dzieckiem na ten temat.
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje29 stycznia 2014, 00:00,

TURNIEJ BARDÓW W PIASECZNIE, czyli współczesne Chanson de Geste

Rycerze Dobrej Opieki, Centrum Kultury w Piasecznie oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają na Turniej Bardów, czyli współczesne chanson de geste w Piasecznie. Turniej Bardów odbędzie się 1 lutego 2014 roku od godz. 14.00 w piaseczyńskim Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp bezpłatny. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Zapraszamy na Turniej Bardów.

TURNIEJ BARDÓW W PIASECZNIE

Pełna nazwa imprezy nieprzypadkowo brzmi "Turniej Bardów, czyli współczesne chanson de geste", ponieważ wykonawcy-bardowie zaprezentują nam pieśni o czynach i przygodach rycerskich. Usłyszymy opowieści dotyczące zarówno autentycznych jak i legendarnych wydarzeń z wieków średnich oraz nawiązujące do przygód współczesnych nam rycerzy związanych z prężnie działającym ruchem rycerskim. Wszyscy Uczestnicy Turnieju Bardów występują w ubiorach historycznych, datowanych na lata 1000-1492. Artyści grać będą na instrumentach akustycznych, średniowiecznych lub współczesnych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Piaseczno