Informacje4 czerwca 2017, 14:00,

Mała Królewna - Bajkowa Niedziela Janczewice


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 czerwca 2017 r. godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela w Janczewicach, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pn.: Mała Królewna. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99 a. Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny. Zapraszamy!

MAŁA KRÓLEWNA - BAJKOWA NIEDZIELA JANCZEWICE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 czerwca 2017, 11:00,

50-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Bogatki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 czerwca 2017 roku z okazji 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogatkach zapraszamy na uroczystości jubileuszowe połączone z festynem sołeckim. Na placu strażackim przy ul. Królewskiej 91 wspólnie przeżywać będziemy okrągły jubileusz druhów z Bogatek. – Będzie to wspaniała okazja, aby podziękować strażakom za empatię i wrażliwość na los drugiego człowieka, za pełną gotowość w każdej sytuacji, za godny naśladowania upór i konsekwencję w działaniu na rzecz innych, a także za odwagę i niezłomność, z jaką stają do walki o nasze bezpieczeństwo i życie – mówi burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis.

50-LECIE OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ OSP BOGATKI

Uroczystości 50-lecia OSP Bogatki rozpoczną się o godz. 13.00 Mszą św. w intencji Strażaków, po czym poświęcony zostanie nowy sztandar oraz tablica pamiątkowa, a także nastąpi wręczenie odznaczeń dla zasłużonych druhów. Od godz. 15.30 zapraszamy na festyn sołecki, podczas którego dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zabawkach i trampolinie. Dla starszych przewidziano zabawę taneczną i grochówkę wojskową.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie