Informacje5 marca 2014, 00:00,

Lustro i Also Ran Dzień Kobiet w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołów LUSTRO oraz ALSO-RAN, który odbędzie się w Dniu Kobiet 8 marca 2014 roku, start o godzinie 20.00. Wstęp kosztuje 10 zł (Panie wjazd - Free). Z okazji Dnia Kobiet, zostały przewidziane niespodzianki dla kobiet. Po koncertach dla wytrwałych i niezmęczonych - tradycyjny After. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl Zapraszam na koncert!

Lustro i Also Ran Dzień Kobiet w 8 Ball Club

LUSTRO to band grający melodyjnego rocka, którego początki sięgają 2003 roku. Sukcesem zespołu są min. nagroda na festiwalu Jarocin 2007, włączenie utworów na składanki rockowe, oraz nagranie płyty live w Studiu im. Agnieszki Osieckiej nad którą patronat objęła Radiowa Trójka. Po kilku roszadach skład ustabilizował się rok później. Formację tworzą dziś wokalista Konrad Przerwa, gitarzyści Grzegorz Kowalczyk i Jacek Falkiewicz, basista Artur Rudnicki oraz perkusista Artur Sulikowski. Jeszcze w 2004 roku formacja zadebiutowała piosenką "Ja, twój cień" wydaną na składance "Rock Atak". Jednak o Lustrze zrobiło się głośno dopiero w 2007 roku. Kapela zgłosiła się do udziału w festiwalu Jarocin 2007. Muzycy wrócili stamtąd ze statuetką "złotego kameleona", przyznaną przez jarocińską publiczność. Piosenka "Tak jak ty" na tyle spodobała się Piotrowi Kaczkowskiemu, że trafiła na przygotowywaną przez niego kompilację "Minimax pl Jarocin 2007". Utwory Lustra zaczęły regularnie pojawiać się w rozgłośniach radiowych działających na terenie całego kraju. Formacja wystąpiła na przeglądzie Mayday Festiwal w Głogowie, także na Jeleniogórskiej Lidze Rocka. Strona internetowa zespołu Lustro: www.lustro.art.pl

ALSO-RAN gra muzykę bluesowo - rockową wzorując się na takich wykonawcach jak: Joe Bonamassa, Buddy Gay, Allman Brothers, Blues Brothers, Tadeusz Nalepa - których kompozycje można usłyszeć na koncertach.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Piaseczno

Informacje6 marca 2014, 00:00,

Zapraszamy na warsztaty decoupage w Gołkowie

Dom Edukacji Językowej Nasza mała Francja (Gołków, ul. Gołkowska 25a) zaprasza na warsztaty decoupage, w sobotę 8 marca 2014 roku o godz.14.00 podczas których zainteresowane osoby nauczą się jak tą techniką nadać różnym przedmiotom dekoracyjny wygląd. Podczas warsztatów wykonane będzie ozdobne pudełko oraz będzie można poznać kilka pojęć w języku francuskim obecnych w polszczyźnie i używanych na codzień. Koszt udziału wraz z materiałami: 60 zł. Zapisy przyjmuje i informacji udziela Anna Różańska tel. 532 594 066.

WARSZTATY DECOUPAGE W GOŁKOWIE