Informacje15 lipca 2017, 13:00,

Louis Armstrong w Górze Kalwarii - Kalwaryjski Rynek Letni


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 lipca 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na koncert grupy Joanna Morea & Her All Stars wraz zaproszonymi gośćmi: Troyem „Satchmo” Andersonem (który nie tylko śpiewa, ale i wygląda jak Louis Armstrong), saksofonistą Clausem Jacobi i trębaczem Bentem Perssonem. Zagra również Andrzej Kochański z grupą Latające Dywany. Nie zabraknie animacji i dmuchańców dla najmłodszych. Miejsce: Rynek miejski w Górze Kalwarii.

LOUIS ARMSTRONG W GÓRZE KALWARII - KALWARYJSKI RYNEK LETNI

Joanna Morea & Her All Stars jest to niezwykle oryginalna formacja, która uprawia głównie jazz tradycyjny i muzykę swingową. Od początku swojego istnienia (wiosna 2016) zespół pojawił się na wielu scenach festiwalowych oraz klubowych w całej Polsce wszędzie pozostawiając niezapomniane wrażenia. Joanna Morea & Her All Stars to przede wszystkim czysta energia płynąca ze sceny, przykuwający uwagę i zaskakujący kolorystyką brzmień zestaw instrumentów, niezwykle dopasowywany do każdego wydarzenia repertuar, a przede wszystkim zaskakująco wysoki poziom wykonawczy muzyków. Do naszego projektu zostali zaproszeni wspaniali muzycy: Troy „Satchmo” Anderson ze Stanów Zjednoczonych - wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, który nie tylko gra i śpiewa tak jak legendarny oryginał, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny. Wybitnego holenderskiego saksofonistę Clausa Jacobi, znanego nie tylko w Europie muzyka, który poświęcił się propagowaniu twórczości starych mistrzów jazzu, chroniąc ich od zapomnienia. Bent Persson – wspaniały trębacz ze Sztokholmu, od ponad 50 lat koncertujący na wszystkich scenach Europy i ameryki. JOANNA MOREA & HER ALL STARS: JOANNA MOREA – wokal, flet, saksofony TROY ANDERSON – wokal, trąbka (USA) BENT PERSSON – trąbka (Szwecja) CLAUS JACOBI – saksofon (Holandia) DYMITR MARKIEWICZ – puzon PAWEŁ TARTANUS - wokal, banjo JAREK MAŁYS – piano ANDRZEJ ZIELAK – kontrabas

Latające Dywany to grupa muzyków scen warszawskich, współpracujących na co dzień w różnych formacjach. Zespół swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, dzięki czemu znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej nabierają zupełnie nowego charakteru. W bogatym repertuarze znajdują się utwory zarówno z pierwszych miejsc światowych list przebojów jak i te, które od zawsze pozostają nam bliskie ze względu na swoją ponadczasowość. Zespół tworzą : Leszek „Halina” Halik – gitary, śpiew, Andrzej Kochański – instrumenty klawiszowe, Rafał Różalski – gitara basowa, Marcin Ścierański – perkusja

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lipca 2017, 19:30,

Nietykalni - kino letnie w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 lipca 2017 roku o godz. 21.30 zapraszamy do kina letniego w Mysiadle, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. Nietykalni. Wstęp wolny. Miejsce: nad stawem w Mysiadle.

NIETYKALNI - KINO LETNIE W MYSIADLE

Nietykalni - ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie