Informacje9 sierpnia 2018, 08:00,

Lato z pasją w Spiżarnii Musicalowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Lato z pasją w Spiżarnii Musicalowej. Propozycja dla tych co będą tęsknić w wakacje, dla tych co się zastanawiają czy dołączyć do nas od września i dla tych, którzy uciekają przed nudą Polecajcie, przesyłajcie, opowiadajcie krewnym i znajomym!

LATO Z PASJĄ W SPIŻARNII MUSICALOWEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 sierpnia 2018, 18:30,

Obejrzyj film Rekiny Wojny w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 sierpnia 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 20.30 rozpocznie się drugi z zaplanowanych w sierpniu seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. Tego dnia zobaczymy film pt: Rekiny Wojny (2016). Gatunek: komedia, reżyseria: Todd Phillips, scenariusz: Stephen Chin, Todd Phillips, Jason Smilovic, produkcja: USA, premiera: 19 sierpnia 2016 (Polska) 18 sierpnia 2016 (świat), czas trwania filmu: 1 godz. 54 min.

OBEJRZYJ FILM REKINY WOJNY W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Rekiny Wojny - prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków Davida Packouza i Efraima Diveroliego (Hill i Teller), mieszkających w Miami, którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale z czasem zgarniają mnóstwo pieniędzy, dzięki czemu żyją jak królowie. Duet wpada w tarapaty, kiedy zdobywa kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie. Aby go zrealizować, przyjaciele muszą podjąć współpracę z typami spod “ciemnej gwiazdy”, którzy okazują się być przedstawicielami rządu Stanów Zjednoczonych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie