Informacje16 maja 2007, 00:00,

Lato w Klubie Dziecka - rozrywka na wakacje w Piasecznie

Uwaga Rodzice! Zastanawiacie się jak zapewnić swoim dzieciom opiekę w lipcu i sierpniu, kiedy większość przedszkoli jest nieczynna? Nie musisz się już tym martwić. Wystarczy, że do 15 czerwca 2007 roku zgłosisz się do Klubu Dziecka w Piasecznie. Klub Dziecka mieści się przy ulicy Orężnej 52.

Klub Dziecka zaprasza dzieci na spędzenie wakacji w KLUBIE DZIECKA. W ramach zajęć zapewniają: opiekę od godziny 7:30 do 18:00, zabawę z rówieśnikami na sali zabaw i placu zabaw, edukację typu przedszkolnego, zajęcia przyrodnicze w klubowym ogródku, wycieczki do pobliskiego lasu.

Klub Dziecka zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zapisy przyjmują do 15-go czerwca, w systemie tygodniowym. Więcej informacji, oraz szczegóły dotyczące oferty cenowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.klubdziecka.pl, na miejscu w Klubie Dziecka, oraz pod numerem telefonu 0609 80 64 84.

Powyższą informację otrzymaliśmy mailem od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje17 maja 2007, 00:00,

Świeczowisko - przy herbacie i świecach granie i śpiewanie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie informuje, że już jutro w piątek 18 maja 2007 roku o godzinie 19:00 na Sali Ośrodka Kultury odbędzie się Świeczowisko, czyli przy herbacie i świecach granie i śpiewanie. Wstęp na Świeczowisko jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno