Informacje17 maja 2007, 00:00,

Świeczowisko - przy herbacie i świecach granie i śpiewanie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie informuje, że już jutro w piątek 18 maja 2007 roku o godzinie 19:00 na Sali Ośrodka Kultury odbędzie się Świeczowisko, czyli przy herbacie i świecach granie i śpiewanie. Wstęp na Świeczowisko jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje17 maja 2007, 00:00,

Wakacje z Koalą - świetna zabawa dla dzieci w Piasecznie

Jeśli chcesz zapewnić dziecku rozwój oraz świetną zabawę w Piasecznie w czasie wakacji, skorzystaj z Wakacji z KOAL¡! Centrum Rozwoju Dziecka Koala przygotowało Państwu, a przede wszystkim Państwa dzieciom wiele atrakcji. Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci nie tylko spędzą mile czas na sali zabaw, ale również pod opieką wykwalifikowanych pedagogów rozwiną swoje zdolności.

Centrum Rozwoju Dziecka Koala
kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Na wakacje w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Państwa dziecko:
- spędzi aktywnie i twórczo czas pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
- weźmie udział w zajęciach plastycznych, origami, wspólnym czytaniu, zajęciach taneczno - ruchowych, programie edukacyjnym Klucz do uczenia się;
- będzie bawiło się na naszej sali zabaw, zewnętrznym placu zabaw oraz w parku miejskim, na terenie którego mieści się CRD Centrum Rozwoju Dziecka KOALA;
- najmłodsze dzieci znajdą się w grupie adaptacyjnej pod opieką pani pedagog, która na co dzień prowadzi w Koali zajęcia adaptacyjne.

Do wyboru następujące opcje:
1. Opieka 5 godzin dziennie. Cena: 130 zł/tydzień.
2. Opieka całodzienna z obiadem (godziny: 9:00 – 18:00). Cena: 250 zł/tydzień.
3. Bez zobowiązań. Cena: 10 zł/godzinę.

ZNIżKI: przy zapisie na 2 tygodnie - 10% zniżki od wyżej wymienionych cen, przy zapisie na 3 tygodnie - 15% zniżki, natomiast przy zapisie na 4 tygodnie - 20% zniżki. Zapraszamy!

Zapisy na wakacje z Koalą odbywają się w Centrum Rozwoju Dziecka Koala, przy ulicy Zgoda 1, Piaseczno, telefon: (022) 756 73 68. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.KOALA.com.pl

Powyższą informację otrzymaliśmy mailem od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno