Informacje29 marca 2013, 00:00,

Lany Poniedziałek z The Rocknocks w Mykwie

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem THE ROCKONOCKS, który tym razem zagra jako duet akustyczny, w składzie: Krzysztof £uczak i Karol Ascot Zalewski. Koncert odbędzie się w najbliższy poniedziałek 1 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy Lany Poniedziałek (Śmingus Dyngus) z The Rocknocks w barze Mykwa w Piasecznie.

THE ROCKNOCKS W MYKWIE

The Rocknocks to warszawska kapela lubująca się w stylach około rock'n'rollowo - bluesowych, takich jak swing, rockabilly, czy surfrock. Zespół gra bluesa (w klimatach BB Kinga, Claptona, Muddyego Watersa, Roberta Johnsona, etc), bluesrocka (ZZ-Top, Breakout, Cream...) i rockabilly/rock'n'rolla (typu Little Richard, Bill Haley, Presley, Shakin Dudi). Kapelę cechuje nie tylko charakterystyczne brzmienie, ale także niecodzienny wygląd w postaci czterech kapeluszników. Zespół The Rocknocks gra w składzie: Krzysztof £uczak - guitar, vocal; Karol "Ascot" Zalewski – gitar; £ukasz Pisarski – bass; Michał Kowalski – drums. Więcej informacji na stronie internetowej: www.therocknocks.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 marca 2013, 00:00,

żYCZENIA WIELKANOCNE DLA MIESZKAńCÓW

Zbliżają się święta Wielkiej Nocy Wielkanoc 2013. Okna zapewne pomyte, dom odkurzony, zakupy z wielką przewagą jajek, zapewne są już w lodówce. Na stole stoi już obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie (choć przy mało wiosennej pogodzie za oknem, ciężko znaleźć bazie). Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tę informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy.
WIELKANOC żYCZENIA WIELKANOCNE KARTKA WIELKANOCNA

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca. Niech wielkanocny zająć przyniesie Wam radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie Waszych przyjaciół i rodziny.

WESO£YCH ŚWI¡T WIELKIEJ NOCY!

Redakcja Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego
autor/źródło: Marcin Piotrowicz