Informacje29 marca 2013, 00:00,

żYCZENIA WIELKANOCNE DLA MIESZKAńCÓW

Zbliżają się święta Wielkiej Nocy Wielkanoc 2013. Okna zapewne pomyte, dom odkurzony, zakupy z wielką przewagą jajek, zapewne są już w lodówce. Na stole stoi już obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie (choć przy mało wiosennej pogodzie za oknem, ciężko znaleźć bazie). Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tę informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy.
WIELKANOC żYCZENIA WIELKANOCNE KARTKA WIELKANOCNA

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa oraz mnóstwo wiosennego słońca. Niech wielkanocny zająć przyniesie Wam radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie Waszych przyjaciół i rodziny.

WESO£YCH ŚWI¡T WIELKIEJ NOCY!

Redakcja Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego
autor/źródło: Marcin Piotrowicz

Informacje28 marca 2013, 00:00,

Rozstrzygnięto konkurs na koncepcję nowego budynku Ratusza w Konstancinie-Jeziornie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna poinformował, że w środę 27 marca 2013 roku rozstrzygnięto konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej nowego budynku ratusza w Konstancinie-Jeziornie. Pierwsze miejsce zajęła praca przygotowana przez warszawską pracownię architektury i urbanistyki - Brzozowski Grabowiecki Architekci.

ROZSTRZYGNIęTO KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJ NOWEGO BUDYNKU RATUSZA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Wyniki konkursu, do którego zgłoszono 19 prac zostały ogłoszone w siedzibie warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich. Nagrodę główną i zaproszenie do negocjacji w trybie "z wolnej ręki" na wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczej konstancińskiego ratusza otrzymała pracownia "Brzozowski Grabowiecki Architekci" z Warszawy.

Przyznano też cztery wyróżnienia. Otrzymali je: "Marek Rytych Architekt" z Warszawy, "Przedsiębiorstwo ARI" Sp. z o.o. z Poznania, "Bulanda, Mucha Architekci" Sp. z o.o. z Warszawy oraz konsorcjum "22Architekci" Sp. z o.o. i "APP Unimed" Sp. j. z Warszawy.

W kwietniu 2013 roku wszystkie zgłoszone do konkursu prace zostaną zaprezentowane mieszkańcom Konstancina-Jeziorny. Do pobrania szczegóły i założenia zwycięskiej koncepcji: koncepcja architektoniczno-budowlana Ratusza w Konstancinie (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna