Informacje16 listopada 2018, 18:00,

Kwiat Jabłoni - koncert w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 listopada 2018 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu “Kontakt” zapraszamy na koncert zespołu “Kwiat Jabłoni”, czyli bratersko-siostrzanego duetu folk-elektronicznego. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami został zaczerpnięty z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau’a i Chrisa Thile. Do tego Kasia i Jacek dołączają elektroniczną perkusję tworząc wyjątkową, świeżą i nowoczesną mieszankę brzmień. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Kwiat Jabłoni - koncert w Piasecznie

Zespół oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku i już może pochwalić się wieloma sukcesami i zagranymi koncertami. Ich debiutancki teledysk został wyświetlony na Youtube ponad 3 miliony razy. Muzycy pracują nad kolejnymi nagraniami, które z pewnością będzie można usłyszeć podczas jesiennej trasy. Premiera debiutanckiej płyty zaplanowana jest na początek 2019 roku.

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 listopada 2018, 17:00,

Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Bibliotece w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 listopada 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Michałem Ogórkiem - dziennikarzem, felietonistą, satyrykiem i krytykiem filmowym. Autorem książek: Zasłużony dla budowania niezależnej prasy w Polsce oraz Rozwoju nowoczesnej publicystyki. Miejsce: Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy.

SPOTKANIE Z MICHAŁEM OGÓRKIEM W BIBLIOTECE W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie