Informacje19 stycznia 2009, 00:00,

Kurs Pierwszej Pomocy - Centrum Medyczne CMP Piaseczno

Centrum Medyczne CMP, od kilku lat cyklicznie organizuje w Piasecznie kursy pierwszej pomocy. Najbliższy kurs odbędzie się 24 stycznia 2009 roku o godzinie 13:00 w CMP Piaseczno. Po szkoleniu, uczestnik zna zasady bezpieczeństwa w czasie udzielania pomocy, zna zasady udzielania pierwszej pomocy, umie rozpoznać zagrożenia dla życia poszkodowanego, oraz potrafi udzielić pierwszej pomocy. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: Kurs Pierwszej Pomocy.

Centrum Medyczne CMP Piaseczno

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Zapisy na szkolenie, jak również szczegółowych informacji na temat szkolenia, mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu (022) 737-50-50 oraz wysyłając swoje zapytanie na adres mailowy: rejestracja@cmp.med.pl Serdecznie zachęcamy do skorzystania z Kursu Pierwszej Pomocy w Piasecznie.
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE CMP - ul. Puławska 33, Piaseczno

Informacje20 stycznia 2009, 00:00,

Wystawa prac rzemiosła artystycznego w Zalesiu Górnym

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno Filia przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym, serdecznie zaprasza mieszkańców, na wystawę prac rzemiosła artystycznego członków Klubu Seniora w Zalesiu Górnym. Prace, będzie można oglądać w dniach od 26 stycznia do 16 lutego 2009 roku w godzinach pracy Filii (pon., wt., pt. 13:00-18:00, czw. 11:00-16:00, śr. 12:00-16:00). Zapraszamy na wystawę do Zalesia Górnego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno