Informacje21 lutego 2015, 18:00,

Kuba Michalski zagra ballady Leonarda Cohena w Tarczynie

21 lutego 2015 roku o godz. 18.00 Kuba Michalski zagra i zaśpiewa ballady Leonarda Cohena w Tarczynie. Wstęp - 10 zł. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro). Zapraszamy!

Kuba Michalski zagra Ballady Leonarda Cohena w Tarczynie

Kuba Michalski jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Z żoną Anetą założył zespół „Cotton Cat”. Nagrał z nim pięć płyt. Jego piosenki uzyskiwały wyróżnienia na festiwalu OPPA, a w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. W roku 2011 wydał płytę „Podróż”, na której zamieścił własne kompozycje do wierszy m.in. Leśmiana, Asnyka, Mickiewicza i Baudelaire’a. W 2012 ukazał się album z piosenkami Kaczmarskiego, zaś w roku ubiegłym płyta z utworami Cohena. W wykonaniu artysty usłyszymy utwory znakomitego kanadyjskiego poety i piosenkarza – Leonarda Cohena. Słynny bard świętował w ubiegłym roku swoje 80. urodziny. To dobra okazja do przypomnienia sobie sztandarowych ballad z jego repertuaru, takich jak: „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=10824
Informacje19 lutego 2015, 12:00,

ANIOŁY wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół w Mysiadle

19 lutego 2015 roku o godz. 12.00 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół pt. ANIOŁY - III edycja. Podczas wernisażu obejrzymy przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów oraz zostaną rozdane nagrody laureatom konkursu. Organizatorzy: ZS Nowa Iwiczna i GOK Lesznowola. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

ANIOŁY wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół w Mysiadle

Redakcja, 16 lipca 2019