Informacje19 lutego 2015, 12:00,

ANIOŁY wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół w Mysiadle

19 lutego 2015 roku o godz. 12.00 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół pt. ANIOŁY - III edycja. Podczas wernisażu obejrzymy przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów oraz zostaną rozdane nagrody laureatom konkursu. Organizatorzy: ZS Nowa Iwiczna i GOK Lesznowola. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

ANIOŁY wernisaż wystawy pokonkursowej dla szkół w Mysiadle

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=9504
Informacje16 lutego 2015, 22:57,

50 RAJD MONTE CALVARIA

5, 4, 3, 2, 1 … START! Rozpoczynamy KJS'owe zmagania od jubileuszowej, okrągłej 50 Rallye MONTE CALVARII. Zapraszamy na 2-dniowe zmagania z czasem i przyczepnością. Imprezę rozpoczniemy 20 lutego 2015 r. (piątek) odbiorem administracyjnym i badaniem kontrolnym, aby wieczorem pokonać dwie próby sprawnościowe na Bemowie. Start honorowy z rampy na Autodromie Bemowo wraz z Burmistrzem Góry Kalwarii p. Dariuszem Zielińskim. Piątkowe próby sprawnościowe obowiązkowe są dla zawodników startujących w klasach: 1, 2, 3, 4, 5, Gość, Legendy.

50 RAJD MONTE CALVARIA

W sobotę, 21.02.2015r., ciąg dalszy rywalizacji. Pierwsze próby na Autodromie Bemowo, kolejne na trasie do Góry Kalwarii. Łącznie 15 prób sprawnościowych. Rywalizacja zakończy się tradycyjnie w Górze Kalwarii. Z okazji jubileuszowej edycji Rallye Monte Calvaria, załoga, która zajmie 50-te miejsce w klasyfikacji generalnej (bez Gość) otrzyma nagrodę specjalną. Otwarcie listy zgłoszeń już pod koniec stycznia 2015r. Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty wpisowego przyjmowane będą na maila: m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl Dodatkowym akcentem i niespodzianką tej imprezy będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z zaproszonymi przez nas Mistrzami. Więcej informacji: www.automobilklubpolski.pl Współorganizatorem 50. edycji Rallye Monte-Calvaria jest Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11&start=15