Informacje15 stycznia 2016, 09:00,

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie poszukują mężczyzny, którego przedstawiają na załączonych zdjęciach. Jest on podejrzewany o dokonywanie wraz i innymi osobami włamań i kradzieży do domów jednorodzinnych na terenie województwa mazowieckiego. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości i miejsca pobytu prosimy o natychmiastowy kontakt z policją.

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Jak wynika z czynności przeprowadzonych przez piaseczyńskich kryminalnych, to prezentowany na zdjęciach mężczyzna jest podejrzewany o dokonywanie włamań do domów jednorodzinnych. Do zdarzeń z jego udziałem dochodziło nie tylko na terenie powiatu piaseczyńskiego, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego.

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Prezentowany na zdjęciach mężczyzna to wysoki, dobrze zbudowany 35- 45- latek, może nosić brodę i okulary.

Dotychczasowe działania nie doprowadziły do jego zatrzymania.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów, aktualnego miejsca pobytu, a także mających informację o innych osobach współdziałających z tym mężczyzną o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 756 70 18 , tel. do Wydziału Kryminalnego 22 60 45 212 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje15 stycznia 2016, 09:18,

Podejrzewany o współudział w kradzieży z włamaniem

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie publikują zdjęcie jednego ze sprawców włamania do domu w Konstancinie-Jeziornej. Do przestępstwa doszło w dniu 4 grudnia 2015 roku przy ulicy Słomczyńskiej. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt z policją.

Podejrzewany o współudział w kradzieży z włamaniem

Do zdarzenia doszło wieczorem w dniu 4 grudnia 2015 roku w godzinach 18.00- 18.20. Sprawcy włamali się do posesji znajdującej się przy ulicy Słomczyńskiej. Straty powstałe w wyniku tego przestępstwa, oszacowano na 70 tysięcy złotych. Mężczyzna którego wizerunek policjanci prezentują, był tylko jedną z osób biorących udział w tym przestępstwie.

Podejrzewany o współudział w kradzieży z włamaniem

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w ramach prowadzonego w tej sprawie postępowania oraz poprzez publikację zdjęcia podejrzewanego, zwracają się do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu tożsamości i aktualnego miejsca pobytu tego mężczyzny. A także o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu pozostaych sprawców włamania do domu przy ulicy Słomczyńskiej w Konstancinie -Jeziornej w dniu 4 grudnia ubiegego roku.

Informacje prosimy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego to postępowanie podkom. Marcina Kwiatkowskiego tel. 22 60 45 212 lub przekazać najbliższej jednostce policji.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie