Informacje19 marca 2017, 13:00,

Krecik opowie dzieciom o pracowitości w C.H. Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Przekonają się o tym wszyscy rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami, w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Odbędzie się tam kolejne już spotkanie teatralne dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny.

KRECIK OPOWIE DZIECIOM O PRACOWITOŚCI W C.H. AUCHAN

Podczas przedstawień w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” najmłodsi widzowie spotykają się z bajkowym światem aktorów i poznają niezwykłe opowieści. Pełne walorów plastycznych i muzycznych bajki, barwne dekoracje i szybkie zwroty akcji z pewnością na długo zapadną w pamięci najmłodszych widzów.

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkanie z teatrzykiem” najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno poznają historię Krecika i dowiedzą się, jak ważna na co dzień jest pomoc przyjaciół.

Dzięki małemu Krecikowi, który bardzo chciałby mieć błękitne spodenki, maluchy przekonają się, że jeśli czegoś naprawdę się chce, to trzeba na to zapracować. Na szczęście z pomocą Krecikowi przychodzą przyjaciele – żaba pomaga namoczyć len, bocian go międli, jeż wyczesuje, a pracowite mrówki tkają spodenki z dużymi kieszeniami.

Przedstawienie teatralne pt. „Krecik i spodenki” odbędzie się 19 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 marca 2017, 18:00,

Meksyk w krainie Pierzastego Węża - Klub Podróżnika PO HORYZONT Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 marca 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Szymonem Góralczykiem w Klubie Podróżnika Po Horyzont nt.: MEKSYK - w krainie Pierzastego Węża. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

MEKSYK W KRAINIE PIERZASTEGO WĘŻA - KLUB PODRÓŻNIKA PO HORYZONT MYSIADŁO

Szymon Góralczyk Bajarz i poszukiwacz. Z wykształcenia fizjoterapeuta, ale nie ma to większego znaczenia, odkąd zaczął opowiadać. Wszystko przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą, prowadząc spotkania w przedszkolach, kawiarniach, bibliotekach, na festiwalach. Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość. www.karawanaopowiesci.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie