Informacje11 maja 2015, 08:00,

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. KOTY

W imieniu Organizatora gorąco zachęcamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Lesznowola do udziału w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. Prace należy składać do szkoły wg. zapisów w Regulaminie. Regulamin dostępny jest w szkołach oraz w pliku: regulamin konkursu KOTY 2015.

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. KOTY

Informacje16 maja 2015, 16:00,

Wystawa zdjęć z okazji 5 lat Stowarzyszenia Razem Lepiej

15 maja 2015 r. mija piąta rocznica działalności Razem Lepiej. Z tej okazji zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy zdjęć, które odbędzie się w sobotę 16 maja 2015 r. o godz. 16:00 w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3 - gimnazjum (budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych). Podczas wernisażu zaprezentujemy zdjęcia z wyjazdów, ze spotkań, w których braliśmy udział przez pięć lat. Magda Kamińska - przedstawiciel Stowarzyszenia Razem Lepiej.

Wystawa zdjęć z okazji 5 lat Stowarzyszenia Razem Lepiej