Informacje16 maja 2015, 16:00,

Wystawa zdjęć z okazji 5 lat Stowarzyszenia Razem Lepiej

15 maja 2015 r. mija piąta rocznica działalności Razem Lepiej. Z tej okazji zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy zdjęć, które odbędzie się w sobotę 16 maja 2015 r. o godz. 16:00 w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3 - gimnazjum (budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych). Podczas wernisażu zaprezentujemy zdjęcia z wyjazdów, ze spotkań, w których braliśmy udział przez pięć lat. Magda Kamińska - przedstawiciel Stowarzyszenia Razem Lepiej.

Wystawa zdjęć z okazji 5 lat Stowarzyszenia Razem Lepiej

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11124
Informacje10 maja 2015, 12:00,

SIESTA NA PATIO - dni otwarte funduszy europejskich

10 maja 2015 roku od godz. 12:00 do 17:00 odbędą się dni otwarte funduszy europejskich pn.: SIESTA NA PATIO. Miejsce: Ośrodek Kultury "Patio". Pierwsze spotkanie połączone zostanie z Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich. Dzięki dofinansowaniu z UE w ramach RPO WM w kwocie 1,5mln złotych dawny "Dom żołnierza" został zmodernizowany i zaadoptowany na obecny Ośrodek Kultury. Projekt znalazł się w finale konkursu "Modernizacja roku 2013"

SIESTA NA PATIO - dni otwarte funduszy europejskich

Siesta na Patio to nowa propozycja cyklicznych imprez plenerowych przygotowana przez Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii. Głównym celem organizacji wydarzenia jest wielopokoleniowa integracja społeczności lokalnej. Wspólne spędzanie czasu ma dać uczestnikom możliwość rozmowy, zabawy i rekreacji, poprzez którą będą oni mogli inicjować nowe relacje oraz podejmować tematy związane z codziennym życiem. Spotkania mają odbywać się raz w miesiącu. Dodatkowych informacji udziela: Piotr Milewski 506 788 690.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11118